Linda Howard Pocałuj mnie , gdy zasnę – recenzja

0
239

Kiedy zakupiłam za kolosalne 3 złote na popularnym serwisie aukcyjnym książkę Lindy Howard „Pocałuj mnie gdy zasnę „, liczyłam na fajne romansidło, z happy endem. Nic bardziej mylnego. Wydałam swoje pieniądze, na opowieść o szpiegach, zabójcach, mafii, zemście no i … zakazanej miłości.

Czytałam wiele książek Lindy Howard, w tym Mroczny welon (to akurat kryminał) oraz parę wydanych w serii Harlequinn, to mnie zmyliło, myślałam, że to kolejny romans.

Kim jest autorka

Autorka jest gwiazdą kobiecych książek, thrillerów pełnych uczucia i przygody.

Bohaterki to silne kobiety , które nie pozwalają sobie w kaszę dmuchać.

Jej książki zostały sprzedane w ponad 12 milionach egzemplarzy, jest laureatką RITA Award i innych rankingów literatury kobiecej; opowieści trzymają w napięciu, pełne zbrodni, namiętności , ale i gorących uczuć.

Każda z bohaterek jej opowieści to nieszablonowa postać o skomplikowanej osobowości.

Książki Lindy Howard „łyka się ” jednym haustem jak świeże morskie powietrze.

„Pocałuj mnie, gdy zasnę”

Lily Manshield żyje zemstą, chce pomścić śmierć przyjaciół i ich córki, rodzice Zii – tak jak ona byli emerytowanymi już agentami CIA ,a raczej zabójcami na zlecenie CIA. W procesie zemsty nic się nie liczy, nawet ona sama, jej życie, realizuje zbrodniczy plan nie szczędząc swoich pieniędzy , sił i sprytu .

Szkopuł w tym, że nie robi tego na zlecenie CIA, ale swoje własne. Wysyłają po nią najlepszego agenta, który ma ją powstrzymać przed dalszymi zbrodniami albo… wyeliminować.

Ale splot okoliczności sprawia ,że seksowny agent dołącza się do planu Lily, która go oszałamia jak najlepszy francuski szampan.

Namiętność osiąga wyżyny. Lily, czujna agentka, nie dostrzega niebezpieczeństwa, podobnego, jak 6 lat wcześniej kiedy to jej rosyjski kochanek chciał ją …zabić.

Co zwycięży, zdrowy rozsądek , rozkazy z centrali, kto przeżyje te wydarzenia, czy pocałunek będzie ostatnim na tej ziemi?

Nic nie zdradzam, musicie sami doczytać.

Podsumowanie

Zapewniam, że czas na lekturę tej książki, nie jest straconym, narracja szybko się toczy, momentami napięcie osiąga zenit, emocje powodują, że serce bije szybko.

Przeczytanie książki Pocałuj mnie gdy zasnę będzie piękną przygodą w szarym świecie i pozwoli zapomnieć o wszystkim.

Johanka


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj