Janelle Taylor Tylko z Tobą – recenzja

0
142

Kolejną książkę z serii Thriller Romantyczny Janelle Taylor „Tylko z tobą ” nabyłam na popularnym serwisie aukcyjnym za …2 złote. Zapewniam, że były to dobrze wydane pieniądze. W zamian dostałam romans, kryminał i thriller w jednym

Parę słów o autorce

Autorka pisze książki o miłości, nie dość powiedzieć, że dobre, gdyż to są już bestsellery. Dotychczas wydano je w 28 milionach egzemplarzy. Wiele tytułów gościło w rankingach bestsellerów New York Times`a. Rzesza wielbicielek Pani Janelle Taylor wciąż rośnie. Ekscytujące, z wątkami kryminalnymi i intrygami , namiętnościami mają niepowtarzalny charakter. Bohaterki opowieści to kobiety jak to się mówi : z krwi i kości, które walczą z losem, trudnościami i nigdy się nie poddają.

Tylko z tobą

Właściciel firmy Bryant Industries budzi się w szpitalu , rannny po katastrofie samolotu – ma częściową amnezję , koło łóżka stoi piękna kobieta, w zakamarkach umysłu przypomnina mu się, że to Kesley, jego żona. Jego małżeństwo zaczęło się sypać przez pewne sprawy z przeszłości, sam nie wie, komu ufać, komu nie. W katastrofie ginie ktoś jeszcze, co będzie miało wpływ na ich losy.

Czy prośba chorego Jarrreda wobec żony zostanie spełniona, czy odbudują związek, jakie tajemnice wyjdą na jaw?

Jak zachowa się przyrodni brat Jarreda Will , ich ojciec i despotyczna żona ojca , matka Jarreda?

Czy odnajdzie się „kret” sprzedający tajemnice firmy Bryant Industries, kto się okaże nim, kto był podejrzany?

Czy żona Jarreda Kesley jest winna czy nie – zdrady firmy? Niestety wszystkie okoliczności świadczą o tym, ale Jarred , a właściwie jego serce wie swoje. Jaka jest prawda? Kto jest zdrajcą?

Jak to się skończy, musicie przeczytać, co ma do tego pewien testament i jego szczególne warunki?

Czy trudne relacje w rodzinie się wyjaśnią ? Czy tajemnice rodzinne zmienią przyszłość?

Nic nie zdradzam, ale powiem, że jak zaczęłam tę książkę, musiałam skończyć. Wartka akcja, pięknie opisane relacje międzyludzkie, trudna miłość, brak zaufania, niedomówienia, które rujnują związek i skazują kochające się osoby na ciche cierpienie. Czy miłość wznieci się na nowo, czy się odbuduje, jakie dramatyczne rzeczy się wydarzą, by zrozumieć, co jest najważniejsze w życiu? O tym się przekonacie, czytając tę książkę.

Podsumowanie

Zapewniam Was, drodzy Sympatycy 50ok.pl, że czas poświęcony na lekturę książki Janelle Taylor „Tylko z Tobą „- nie będzie czasem straconym, szybko zmieniające się okoliczności i szybki tok narracji sprawią , że książka czytana jest jak to się mówi: „jednym tchem”.

Johanka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj