Elizabeth Lowell Bez kłamstw- recenzja

0
141

Książek Elizabeth Lowell mam dużo oraz kilka , które napisała pod prawdziwym nazwiskiem tj. Ann Maxwell. Oczywiście zakupiłam je na popularnym serwisie aukcyjnym. Dzisiaj opisuję Wam kolejną powieść „Bez kłamstw”.

Bez kłamstw

Zrozpaczona stratą narzeczonego oraz rodziców w wypadku samochodowym, który tylko ona przeżyła – Angel ze złamanym sercem z trudem odbudowuje swoje życie. Ukojenia szuka w sztuce, robi kompozycje ze szkła i metalu, osiąga sukces zawodowy, ale to nie leczy ran duszy. Ma wielu przyjaciół, między innymi pół – Indianina.

Pewnego razu na wernisażu przybywa po nią Miles Hawkins, o pseudonimie Hawk (Jastrząb). Ma on być potencjalnym nabywcą wyspy oraz domu Derry`ego. Mieszkała z Derrym 3 lata, kocha go bardzo, ale jak brata .

Kim jest Derry, poczytajcie i jak w tym wszystkim jest ważne jego marzenie życia i ukończenie pewnych studiów.

Miles jest cynikiem, który nie umie kochać, bo spotkało go niewyobrażalne cierpienie w dzieciństwie, a w młodości został oszukany przez narzeczoną.

Na wyspie można uczestniczyć w połowach łososi i innych ryb, krabów, małży. Angel jest licencjonowanym przewodnikiem i instruktorem łowienia ryb. Zaprasza Miles`a na wyprawy. Podczas nich on ją poznaje bliżej, a cynicznie i z premedytacją pragnie uwieść.

Czy ona okaże się zdradliwą i interesowną kobietą za które on wszystkie kobiety uważa? Czy jest aniołem? Jakie ma poglądy? Czy ich relacja będzie czymś więcej?

A jak kochać kogoś, kto nie był w życiu kochany ? Czy istnieją kobiety czułe i uczciwe? Którą z nich jest Angel ? Czy miłość pokona przeszkody? O tym musicie się przekonać czytając tę książkę.

Uczucia i dylematy moralne są tutaj świetne opisane -jak zwykle bywa w powieściach Elizabeth Lowell.

Kim jest autorka?

Autorka urodziła się 05.04.1944 roku, jest zaliczana do mistrzyń w powieściach dla kobiet.

Oprócz książek pod swoim nazwiskiem, pisała jako Lowell Charters lub Ann Maxwell. Jest klasą samą w sobie, jej powieści to mistrzostwo gatunku. Jako pisarka została uhonorowana Lifetime Achievement Award w kategorii powieści o miłości.

Pisze bestsellery, cenione zarówno przez krytykę, jak i przez wiernych czytelników.

To nie do uwierzenia, ale na świecie wydano ponad osiem milionów książek jej autorstwa.

Jak świetne są jej powieści świadczy fakt, że jedenaście jej powieści znalazło się na liście bestsellerów „New York Timesa”.

Podsumowanie

Polecam Wam kolejną powieść Elizabeth Lowell , która mnie zachwyciła i zapewniam, że czas poświęcony na czytanie nie będzie zmarnowanym.

Każda pora roku jest dobra na czytanie powieści niezwykłych, z wartką akcją i piękną narracją . A i historia miłosna najczystszej wody!

To właśnie tu znajdziecie.

Johanka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj