Diana Palmer mistrzyni emocji , Królowa Romansu

0
2136

Relaks z książką zdecydowanie z Dianą Palmer!

Kochane dziewczyny w wieku 18-99 !

Jeśli chcecie się oderwać od szarej rzeczywistości choć na chwilę –  jest na to sposób.

Jest on prosty:  kupić książkę Diany Palmer. Nieważne jaką, gdyż Pani Diana jest mistrzynią emocji, jest sposób pisania rozpala wyobraźnie czytelniczek w setkach krajów.

Diana Palmer początkowo pisała pod pseudonimem Susan Kyle.

Po oszałamiających sukcesach, została wiodącą pisarka romansów w światowym wydawnictwie Harlequinn. Jednakże po spektakularnej sprzedaży – idącej w miliony egzemplarzy -swoich  romansów – zaczęła karierę pod innymi szyldami wydawnictw.

Jej nazwisko stało się synonimem sukcesu, instytucją samą w sobie.

Bohaterowie jej książek to przedstawiciele różnych klas społecznych, znajdziemy i farmerów, ciężko pracujących na swych ranczach. Są też czynni i byli agenci CIA i FBI, a akcje książek są wartkie, z wątkami kryminalnymi, nieraz bohaterowie są narażeni na utratę życia. Wśród zawirowań życia zawsze miłość przebija się przez zło tego świata.

Pani Palmer napisała też  cykl romansów, które dzieją się w ulubionym Teksasie – w małym miasteczku  Jacobsville. Opisy tej miejscowości utwierdzają nas , że to miasteczko istnieje naprawdę, choć tak nie jest.

Byli komandosi mają tu ośrodek szkoleń ,uczą innych swych umiejętności jakie nabyli w służbie dla rządu. Osiedlają się tu po zakończeniu karier. Są to twardzi mężczyźni, najemnicy, agenci, którzy układają sobie życie po służbie dla Wujka Sama, czyli rządu USA. Faceci typu macho natrafiają na miłości życia.

Ścieżki do niej nie są proste. Czasem trafia kosa na kamień, twarde Amerykanki, ceniące siebie nie dają się omamić słodkim słówkom. Humor, dialogi, tak wciągają, że zapomina się o całym świecie.( np. Aniołki Emmetta; Biała suknia)

W niektórych opowieściach znajdziemy rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej (Indianie), łamiących stereotypy i walczący o swą godność. Te szczególnie mnie oczarowały , bo Diana Palmer wplata w swe opowieści i wiadomości o kulturze Indian (np. Zgrany duet).

Najbardziej urzekły mnie: Droga do serca, Osaczony, Papierowa róża, Pewnego razu w Paryżu, Księżniczka z Teksasu, Brylancik, Miłosna magia, Przed świtem.

Mogłabym wam wymieniać do jutra kolejne bestsellerowe tytuły Diany Palmer, jest ich setki!

Polecam!

Johanka

Dużą ilość książek Diany Palmer znajdziecie tutaj!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj