Janelle Taylor – Wystarczy wierzyć- recenzja

0
385

Kiedyś zakupiłam tę książkę na popularnym serwisie aukcyjnym. Przeczytałam już kilka innych książek Janelle Taylor, liczyłam na kryminał, ale nie , to akurat jest powieść o miłości. Sama w sobie nie jest banalna, to były dobrze zainwestowane, choć niewielkie pieniądze.

Wystarczy wierzyć

Cammie Merrill, aktorka zostaje wyrzucona z obsady opery mydlanej, a producent „zabija” jej serialową postać. Były mąż – ów producent wzywa ją do siebie i to oznajmia, proponuje nową pracę – główną rolę żeńską w nowym serialu ” na otarcie łez”- ale w zamian „prosi ją” w sumie zmusza – o odszukanie syna znanego gwiazdora, też aktora, który zniknął na 10 lat i nikt nie wie , gdzie jest. Ma mu zaproponować główną rolę męską w nowym filmie. Zdesperowana Cammie jedzie szukać Ty`a a adres dostaje od jego ojca w dalekiej Kanadzie.

Nikt jednak, nawet były mąż nie wie, że ona kocha Ty`a , swego niejako przyszywanego brata, bo jej matka wyszła za jego ojca- lovelasa i zarozumałego człowieka. Ona nie wie natomiast, dlaczego jej „brat” Ty zniknął z Hollywood i jaką rolę w tym odegrał jego ojciec, a jaką ówczesne dramatyczne okoliczności.

W kanadyjskim miasteczku Ty żyje pod innym nazwiskiem. Kiedy Cammi przybywa, odżywają namiętności. Ona uważa, że nie może przedstawić mu propozycji producentów, po tym, co usłyszała od niego.

Trudny związek, dramatyzm. Czy Ty wróci do Hollywood, czy miłość wygra, jaką rolę odegra ojciec Ty`a, czy wyjaśnią sobie przeszłość? Pięknie opisane emocje, miłość, zdrada, nienawiść, jak w życiu przychodzą niespodziewanie.

Jak to się zakończy? Musicie przeczytać sami.

To nie jest romansidło, ale prawdziwa literatura kobieca, z namiętnościami, realistycznie opisanymi kulisami ze świata filmu.

Janelle Taylor to mistrzyni suspensu.

Parę słów o autorce

Autorka pisze książki o miłości, nie dość powiedzieć, że dobre, gdyż to są już bestsellery. Dotychczas wydano je w 28 milionach egzemplarzy. Wiele tytułów gościło w rankingach bestsellerów New York Times`a. Rzesza wielbicielek Pani Janelle Taylor wciąż rośnie.

Ekscytujące, z wątkami kryminalnymi i intrygami , namiętnościami mają niepowtarzalny charakter. Bohaterki opowieści to kobiety jak to się mówi : z krwi i kości, które walczą z losem, trudnościami i nigdy się nie poddają.

Podsumowanie

Zapewniam Was, drodzy Sympatycy 50ok.pl, że czas poświęcony na lekturę książki Janelle Taylor „Wystarczy wierzyć „- nie będzie czasem straconym, szybko zmieniające się okoliczności i szybki tok narracji sprawią , że książka czytana jest jak to się mówi: „jednym tchem”. I do końca nie wiemy, jak się skończy, kto mówi prawdę, kto jest zdrajcą.

Johanka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj