Barbara Delinsky_mistrzyni opisywania relacji międzyludzkich_seria Dziedzictwo

0
1021

Seria Dziedzictwo

Pierwszy raz trafiłam na książki Barbary Delinsky w serii Harlequin Temptation.

Sugerując się wydawnictwem Harlequin, w moim domyśle miały być łatwe lekkie i przyjemne ,a nawet banalne, ale mnie zachwyciły, bo były interesujące i mnie wciągnęły.

Mówię o wspaniałej serii „Dziedzictwo”: Marzenie ; Marzenia się spełniają, Marzeń ciąg dalszy.

To były perełeczki, cudowne optymistyczne historie, jak to mówimy: samo życie.

Wszystko zaczyna się, kiedy pewna młoda kobieta, wykształcona ,wykładowca na uczelni, po śmierci bliskich nie ma środków na utrzymanie rodowej posiadłości.

Mnożą się problemy, ale ona dąży do tego by zachować styl posiadłości, by nie sprzedać jej.

Wszystko się zmienia, kiedy ktoś wpada na pomysł ratowania domu i zarobienia na tym . Całe miasteczko kibicuje.

Ale są też zazdrośnicy i zazdrośnice, którzy chcą storpedować inwestycję.

Jak i co? Nie powiem. Doczytajcie!

Styl Barbary Delinsky rysuje nam bohaterów z krwi i kości. Problemy są życiowe, tak samo jak życiowe są książki jej autorstwa. Nie ma przesady, jest miłość, emocje , zagadki z przeszłości , a przede wszystkim ukazanie psychologicznych problemów i sposobów ich rozwiązania w życiu.

Całe seria Dziedzictwo tchnie pozytywną energią a błyskotliwe dialogi dopełniają całości.

Aby się przekonać , o czym piszę, sięgnijcie po tę serię.

Kim jest autorka?

Barbara Delinsky jest amerykańską pisarką i autorką romansów. Prawie dwadzieścia z nich trafiło na listę bestsellerów New York Times`a. Książki pani Delinsky przetłumaczono na 25 języków.

Pisała też pod pseudonimem :Bonnie Drake lub Billie Douglass.

Studiowała ona psychologię na Uniwersytecie Tufts oraz socjologię na Boston College.

Pracowała również jako fotografka i reporterka gazety Belont Harlald, zna codzienne życie , problemy i tragedie ludzkie z pierwszej ręki.

To widać właśnie w jej twórczości, tę wielką wiedzę o emocjach i problemach uczuciowych, przez co jej książki trafiają prosto do naszych serc.

Kiedy dotknęła ją własna walka o życie – z rakiem piersi opisała ją w książce „Uplift: Secrets from the Sisterhood of Breast Cancer Survivors” .

Dała nadzieję wielu tysiącom chorych, wspierając kobiety, pokazując, że walka niekoniecznie musi się skończyć źle.

Inne książki Barbary Delinsky wydane w wydawnictwie Harlequin

Inne z serii Temptation, które polecam, to : Obcy; Przeciwieństwa się przyciągają ; Samotne serce; Specjaliści od rozwodów; Wbrew naturze ; Najprawdziwsza historia; Mężczyzna na urodziny; Człowiek z Montany.

Serce z kamienia, książka wydana też w innych wydawnictwach jako Pomiędzy nami zachwyciła mnie odkrywaniem wzajemnych kompleksów, z trudnego dzieciństwa, z zaburzonych relacji międzyludzkich.

Znana rzeźbiarka zostaje oszukana, bo dla męskiego zakładu została ofiarą uwiedzenia przez mężczyznę. Ale on nie przewidział, że się w miłości do niej zatraci na przysłowiowy „amen”.

Piękna miłość o trudnym przebiegu, emocje, miłość, namiętność, wszystko w 400%.

Polecam Wam książki Barbary Delinsky, bo są przepiękne, nie tylko te które opisałam, ale i inne np. Dom na klifie, Dla moich córek, Czekając na świt, Willa, Klejnot, Miejsce kobiety; Nie moja córka, Piąty mężczyzna; Kamienna róża, Szepty o zmroku, Smak zemsty, Trzy życzenia, Rodzinne tajemnice, Kobieta znikąd, Kiedy moja siostra śpi, Kobieta zdradzona, Namiętności Chelse`a Kane , W blasku miłości i wiele innych.

Obiecuję Wam zamieszczać recenzje niektórych z nich.

Johanka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj