Barbara Delinsky Zmysłowy burgund – recenzja

0
299

Książkę , którą dzisiaj recenzuję, kupiłam oczywiście na popularnym serwisie aukcyjnym. Samo nazwisko autorki, Barbary Delinsky sprawia, że mamy gwarancję ciekawej opowieści.

Zmysłowy burgund

Jest to opowieść o miłości, która rodzi się między piękną prokurator Laurą a znanym w całej Ameryce mecenasem – obrońcą Maxem. Oboje prowadzą proces o zabójstwo, co stawia ich uczucie na rozdrożu, bo wychodzi przecież widoczny gołym okiem konflikt interesów.

39 – letni Max jest oczarowany Laurą i wkurza go, że ona odrzuca jego zaloty. Ona tak czyni, bowiem została ostrzeżona przez szefa Prokuratora Krajowego i policjanta, z którym współpracuje, że Max jest bawidamkiem i doskonale wie co robi z kobietami oraz zna ich wiele.

Uczucie jest jednak bardzo silne, początkowo Laura broni się przed nim, ale życie życiem…

Proces kończy się, a Max nagle znika, nie wie co sam ma robić. Laura tęskni i ma złamane serce.

W tzw. międzyczasie do Laury zaczyna wydzwaniać jakiś maniak, początkowo są to głuche telefony, ale potem są i groźby. Czy one się ziszczą, jak to się skończy, a odnośnie miłości – czy oboje zrozumieją, że są dla siebie stworzeni?

Piękna opowieść na wieczór. Polecam Czytelniczkom.

Kim jest autorka?

Barbara Delinsky jest amerykańską pisarką i autorką romansów. Prawie dwadzieścia z nich trafiło na listę bestsellerów New York Times`a. Książki pani Delinsky przetłumaczono na 25 języków.

Pisała też pod pseudonimem: Bonnie Drake lub Billie Douglass. Studiowała ona psychologię na Uniwersytecie Tufts oraz socjologię na Boston College. Pracowała również jako fotografka i reporterka gazety Belont Harald – zna codzienne życie, problemy i tragedie ludzkie z pierwszej ręki.

To widać właśnie w jej twórczości, tę wielką wiedzę o emocjach i problemach uczuciowych, przez co jej książki trafiają prosto do naszych serc. Kiedy dotknęła ją własna walka o życie – z rakiem piersi opisała ją w książce „Uplift: Secrets from the Sisterhood of Breast Cancer Survivors”.Dała nadzieję wielu tysiącom chorych, wspierając kobiety, pokazując, że walka niekoniecznie musi się skończyć źle.

Podsumowanie

Polecam Wam kolejną powieść Barbary Delinsky, która mnie zachwyciła i zapewniam, że czas poświęcony na czytanie nie będzie zmarnowanym.

Każda pora roku jest dobra na czytanie powieści Barbary Delinsky , niezwykłych, z wartką akcją i piękną narracją Autorki.

Johanka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj