Barbara Delinsky Klejnot – recenzja

0
337

Kolejną książkę , którą tu recenzuję, kupiłam oczywiście na popularnym serwisie aukcyjnym. Wiedziałam, że nazwisko autorki gwarantuje dobrą książkę i się nie pomyliłam. Jest to kolejna książka Barbary Delinsky, którą tu polecam.

Klejnot

Sara McCray osiem lat po rozwodzie jedzie na pogrzeb przyjaciół, którzy zginęli tragicznie.

Na pogrzebie spotyka byłego męża. Ona jest teraz bogatą kobietą – projektantką biżuterii, a nie wystraszoną 18-latką, z którą się ożenił. Już nie jest zastraszona, potrafi się zachować w towarzystwie; odzyskała pewność siebie.

Jej teściowa jej nienawidziła, bo była z biednej rodziny, a jej rodzina nie akceptowała jej męża. Brak komunikacji między małżonkami, spowodował rozwód i koniec małżeństwa. Kiedy teściowa zmarła, nie przyjechała na jej pogrzeb, mając w sercu wszystkie wyrządzone jej przez nią krzywdy.

Po ceremonii pogrzebowej przyjaciół były mąż prosi ją, by z nim spędziła ten dzień, jest przybity. Co zmieni ta noc, o czym chce porozmawiać mąż na drugi dzień ? Jaką propozycję ma dla niej? Czy ona się zgodzi?

Co w związku z tym z jej pracą? Co jest najważniejsze w życiu?

Czy rok to mało czy dużo, jak się rozwiną ich relacje, kto im zmieni życie?

O czym piszę? To musicie przeczytać.

Niebanalna historia miłosna z tragedią w tle.

Kim jest autorka?

Barbara Delinsky jest amerykańską pisarką i autorką romansów. Prawie dwadzieścia z nich trafiło na listę bestsellerów New York Times`a. Książki pani Delinsky przetłumaczono na 25 języków.

Pisała też pod pseudonimem: Bonnie Drake lub Billie Douglass. Studiowała ona psychologię na Uniwersytecie Tufts oraz socjologię na Boston College. Pracowała również jako fotografka i reporterka gazety Belont Harald – zna codzienne życie, problemy i tragedie ludzkie z pierwszej ręki.

To widać właśnie w jej twórczości, tę wielką wiedzę o emocjach i problemach uczuciowych, przez co jej książki trafiają prosto do naszych serc. Kiedy dotknęła ją własna walka o życie – z rakiem piersi opisała ją w książce „Uplift: Secrets from the Sisterhood of Breast Cancer Survivors”.Dała nadzieję wielu tysiącom chorych, wspierając kobiety, pokazując, że walka niekoniecznie musi się skończyć źle.

Podsumowanie

Polecam Wam kolejną powieść Barbary Delinsky , która mnie zachwyciła i zapewniam, że czas poświęcony na czytanie nie będzie zmarnowanym.

Każda pora roku jest dobra na czytanie powieści Barbary Delinsky , niezwykłych, z wartką akcją i piękną narracją Autorki.

Johanka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj