Elizabeth Lowell – Sen zaklęty w krysztale – recenzja

0
225

Książek Elizabeth Lowell mam dużo oraz kilka , które napisała pod prawdziwym nazwiskiem tj. Ann Maxwell. Oczywiście zakupiłam je na popularnym serwisie aukcyjnym. Dzisiaj opisuję Wam kolejną powieść „Sen zaklęty w krysztale”.

Nie jest to banalny romans, ale świetna powieść o uczuciach.

Sen zaklęty w krysztale

Młoda rozwódka Reba Farrall, szukająca prawdziwej miłości poświęca się pracy.

Ma starszego opiekuna, który jednocześnie jest jej mentorem i przyjacielem. Jest od niej znacząco starszy, a po niespodziewanej i nagłej śmierci , o ile można tak mówić o śmierci ponad 80 – letniego mężczyzny – przepisuje jej swoją bezcenną kolekcję z kamieni szlachetnych, każe jej ją sprzedać, zostawić sobie dwie rzeczy z tej wartościowej kolekcji. Reba strasznie rozpacza po śmierci opiekuna.

Reba jest właścicielem połowy kopalni turmalinów, którą odziedziczyła po matce. Wie, że nie będzie jej nigdy stać na jej uruchomienie. Nie chce jej nigdy sprzedać.

Niespodziewanie poznaje pewnego geologa, w którym się zakochuje, myśli, że to ten, że to osoba, która kocha ją dla niej samej. Chance mam jednak trudną przeszłość, nie przyznaje się do pewnej tajemnicy, ta tajemnica zaważy o uczuciu.

Krótko przed ślubem Reba odkrywa prawdę, która jest dla niej bolesna… Co wyniknie z poznania siostry Chance`a?

Czy ślub się odbędzie, czy miłość jest prawdziwa, co jest najważniejsze?

Uczucia wspaniałe, walka z przeciwnościami losu, z niewiarą w szczerość uczuć .

Na pewno nie jest to banalna powieść.

Polecam.

Kim jest autorka?

Autorka urodziła się 05.04.1944 roku, jest zaliczana do mistrzyń w powieściach dla kobiet .Oprócz książek pod swoim nazwiskiem, pisała jako Lowell Charters lub Ann Maxwell. Jest klasą samą w sobie, jej powieści to mistrzostwo gatunku. Jako pisarka została uhonorowana Lifetime Achievement Award w kategorii powieści o miłości.

Pisze bestsellery, cenione zarówno przez krytykę, jak i przez wiernych czytelników.

To nie do uwierzenia, ale na świecie wydano ponad osiem milionów książek jej autorstwa.

Jak świetne są jej powieści świadczy fakt, że jedenaście jej powieści znalazło się na liście bestsellerów „New York Timesa”.

Podsumowanie

Polecam Wam kolejną powieść Elizabeth Lowell , która mnie zachwyciła i zapewniam, że czas poświęcony na czytanie nie będzie zmarnowanym.

Każda pora roku jest dobra na czytanie powieści niezwykłych, z wartką akcją i piękną narracją . A i historia miłosna najczystszej wody!

To właśnie tu znajdziecie.

Johanka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj