Elizabeth Lowell – Przeklęte złoto – recenzja

0
202

Książka Elizabeth Lowell „Przeklęte złoto” wydania w serii Thriller romantyczny w wydawnictwie Amber, została przeze mnie kupiona, z opisywaną tu wcześniej książką Janelle Taylor „Tylko z tobą „.

Oczywiście nabyłam ją na popularnym serwisie aukcyjnym.

Przeklęte złoto

Książka pokazuje świat hazardu, kasyn, handlarzy dziełami sztuki za wielkie pieniądze.

Główny bohater, który jest synem bajecznie bogatego biznesmena.

Shane jednak nawet nie używa jego nazwiska i nie korzysta z jego pieniędzy. Sam doszedł do wielkiej fortuny. Jego kuratorką i specjalistką od historycznych artefaktów i sztuki jest Risa – piękna i kobieca.

Ona jednak wie, że szef nie romansuje z kobietami w podległości służbowej, takie ma zasady, ale czy wzajemna fascynacja to zmieni?

Jak skończy się wizyta koleżanki z mrocznej przeszłości Risy? Czy można zapomnieć o złym dzieciństwie? Czy lojalność nie wiedzie na manowce? Co ona przyniesie i jakie wydarzenia wywoła?

Czy FBI śledzące pranie brudnych pieniędzy znajdzie ślady spisku? Kto za tym stoi?

Książka jest thrillerem, pełnym zwrotów akcji, przy okazji poznajemy różne ciekawostki historyczne, a wątek romantyczny jest świetnie opisany.

Czy tajemnica złota zostanie odkryta? Ile osób zginie przez chciwość i pazerność? Czy odnalezione złote przedmioty są rzeczywiście przeklęte?

Kim jest autorka?

Autorka urodziła się 05.04.1944 roku, jest zaliczana do mistrzyń w powieściach dla kobiet .Oprócz książek pod swoim nazwiskiem, pisała jako Lowell Charters.

Jest klasą samą w sobie, jej powieści to mistrzostwo gatunku. Jako pisarka została uhonorowana Lifetime Achievement Award w kategorii powieści o miłości.

Pisze bestsellery , cenione zarówno przez krytykę, jak i przez wiernych czytelników.

To nie do uwierzenia, ale na świecie wydano ponad osiem milionów książek jej autorstwa.

Jak świetne są jej powieści świadczy fakt, że jedenaście jej powieści znalazło się na liście bestsellerów „New York Timesa”.

Podsumowanie

Książka Przeklęte złoto jest thrillerem romantycznym w sam raz na wieczór, czas poświęcony na jego lekturę nie będzie straconym.

Już teraz zapraszam na kolejne recenzje książek Elizabeth Lowell, bo mam wiele pozycji z jej dorobku.

Johanka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj