Aktualne problemy gerontologii cz.I – już dostępne

0
3096

Nie bez perturbacji powstawała publikacja inspirowana Konferencją „Być seniorem w XXI wieku”, która odbyła się ponad rok temu w marcu. Początkowy zamiar zebrania materiałów pokonferencyjnych trzeba było szybko zweryfikować, gdyż problematyką zainteresowało się wiele osób i instytucji. Redaktorki wydania Urszula Michalik-Marcinkowska i Halina Kulik zdecydowały o uzupełnieniu i poszerzeniu publikacji o kilka bardzo ciekawych artykułów z zakresu problematyki starzenia się.

Tym sposobem powstał zupełnie wyjątkowy w polskim piśmiennictwie materiał odnoszący się do wielu aspektów gerontologii, dotychczas nieporuszanych w literaturze. Wszyscy autorzy to osoby na co dzień związane problematyką senioralną, znające zagadnienia nie tylko ze strony teoretycznej, ale przede wszystkim praktycznej.

Rekomendacja Profesora Andrzeja Bochenka jest dla wydawnictwa znakiem najwyższej jakości i uznania dla profesjonalizmu autorów i redaktorek publikacji.

Już wkrótce gotowa będzie do publikacji część II, w której poruszone zostały aspekty społeczno-ekonomiczne problematyki senioralnej.

Serdecznie zapraszam do lektury.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj