SARBINOWO-letni urlop dla zdrowia i wypoczynku

0
3225
źródło:https://www.nat.pl/nasze-obiekty/hotel-nat-w-sarbinowie

Kiedy przyjechałam do Sarbinowa, z pobliskiego Mielna, już od razu żałowałam, że nie wynajęłam noclegów tutaj. Hałasu dyskotek ,muzyki, jak w Mielnie, grup głośnej młodzieży, tutaj nie uświadczymy.

źródło zdjęć: https://www.nat.pl/nasze-obiekty/hotel-nat-w-sarbinowie

Zalety i walory turystyczne Sarbinowa

Jest miejscowością położoną w województwie zachodniopomorskim, niedaleko Mielna. Zachwycająca plaża i wspaniale oświetlona ponad kilometrowa promenada na spacery posiada podjazd dla wózków inwalidzkich.

Znacie moje zdanie, że bariery architektoniczne dla niepełnosprawnych należy likwidować, ten fakt ucieszył mnie bardzo.

Ofert noclegów w Sarbinowie jest bez liku i o każdym standardzie . Są kwatery prywatne, pensjonaty rodzinne ale i porządne hotele z szeroką ofertą, nie tylko dla seniorów.

źródło zdjęć: https://www.nat.pl/nasze-obiekty/hotel-nat-w-sarbinowie

Rodziny z dziećmi znajdą coś dla siebie. Wiele hoteli i ośrodków ma swoje pokoje zabaw o doskonałym wyposażeniu.

źródło zdjęć: https://www.nat.pl/nasze-obiekty/hotel-nat-w-sarbinowie

W centrum miejscowości spotkamy zabytkowy kościół z przepięknymi witrażami. Istnieje zabytkowa, z 1804 roku pokryta strzechą chałupa szykulcowa, tak kiedyś wyglądały chałupy rybackie w tym rejonie. I szczypta lokalnej historii w pigułce!

Wczasy połączone z odchudzaniem – czemu nie?

Niektóre dobre ośrodki wypoczynkowe w Sarbinowie oferują możliwość wykupienia na przykład diety bezglutenowej, diety 1200 kcal, 1500 kcal.

źródło zdjęć:https://www.nat.pl/nasze-obiekty/hotel-nat-w-sarbinowie

W jednym z ośrodków widziałam ofertę wspieraną przez Polskie Stowarzyszenie Diabetyków , Amazonek, autorską , napisaną przez wybitną specjalistkę od żywienia ! Mało tego, na miejscu można skorzystać z indywidualnego spotkania z dietetykiem! No proszę, strzał w dziesiątkę , przyjemne z pożytecznym!

Przecież wiele osób ma wysoki poziom cholesterolu, są przemęczone,zestresowane, z chorobami stawów- odpowiednio dobrana dieta na pewno pomoże!

Bardzo mnie cieszy dostrzeganie specjalnych potrzeb seniorów, z których część jest diabetykami, bądź wymaga specjalnego odżywiania! Brawo!

Co w pobliżu?

Jak już wspomniałam Mielno, ale przecież zamiast do hałaśliwego miasteczka warto wybrać się do latarni w sąsiednich Gąskach! Roztacza się z niej niezapomniany widok- jest udostępniona do zwiedzania!

Sarbinowo nie jest nudne nawet poza sezonem, rześkie morskie powietrze podratuje nasze drogi oddechowe!

Zapraszam

Johanka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj