DĄBKI_magiczne miejsce na wspaniałe wczasy

0
2392
https://www.nat.pl/nasze-obiekty/ow-carbo-w-dabkach

Jak widać z położenia geograficznego , miejscowość mieści się na przepięknym Pojezierzu Słowińskim w niedalekiej odległości od Darłowa.

Atrakcje Dąbek

Turystów wita szeroka piaszczysta plaża.Rozległe malownicze wydmy porasta las , przeważnie sosnowy. On chroni od wiatru i daje wytchnienie w drodze na plażę. Dzięki przybrzeżnym prądom, które są korzystne, wody Bałtyku w tej okolicy są czyste i rześkie.

Amatorzy aktywnego wypoczynku natrafią na sieć wypożyczalni sprzętu do windsurfingu i sportów wodnych. Istnieje tu prawie siedmiokilometrowa aleja spacerowo joggingowa. Nordic Walking? – jak najbardziej!

To sprawia, że nie można się tu nudzić, nawet , gdy pogoda robi psikusy.

Baza lokalowa i gastronomiczna

W Dąbkach znajdziemy zarówno kwatery prywatne, jak również hotele o dobrym standardzie, ale za przystępną cenę.

źródło: https://www.nat.pl/nasze-obiekty/ow-carbo-w-dabkach

W wielu obiektach dostrzeżono potrzeby seniorów oraz wymagania techniczne dla osób niepełnosprawnych, mnie to bardzie raduje, gdyż od lat zwracam uwagę na te aspekty odwiedzając różne miejsca.

Cieszy nowa oferta żywieniowego menu w wielu obiektach – specjalnie dla seniora. Coś jednak zmienia się na plus w naszej mentalności! Brawo!

źródło: https://www.nat.pl/nasze-obiekty/ow-carbo-w-dabkach

Istnieją wypożyczalnie rowerów ;kijków Nordic Walking i sprzętu wodnego.

https://www.nat.pl/nasze-obiekty/ow-carbo-w-dabkach

Mikroklimat i wypoczynek

Powietrze tutaj charakteryzuje duża zawartość jodu. Miejscowość ma status uzdrowiska nie bez kozery. Wolne od pyłów i brudów czyste powietrze działa kojąco na nasz system oddechowy. Gdy tu przyjedziemy, na pewno poprawimy wentylację płuc, pozytywnie wpłyniemy na nasz układ krążenia , a samopoczucie będzie rewelacyjne.Obecność w niedalekiej odległości zarówno morza jak i lokalnego jeziora Bukowo , sprawa, że wypoczynek tu jest wspaniałym przeżyciem.

Wyciszenie i relaks na pewno tu znajdziemy bez żadnych wątpliwości.

Zapraszam wszystkich do Dąbek!

Johanka

źródło zdjęć: https://www.nat.pl/nasze-obiekty/ow-carbo-w-dabkach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj