„Jesień życia to najwyższy czas na wypoczynek”

0
1906
Pan Lucjan Karasiewicz Prezes Zarządu Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej

-rozmowa z Panem Lucjanem Karasiewiczem, Prezesem Zarządu Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej

Czy oferty dedykowane seniorom to dzisiaj standard?

L.K.: Grupa senioralna, mimo jej dużego udziału w społeczeństwie, jest jeszcze nie doceniana na rynku, nie tylko w branży turystycznej. Obserwujemy co prawda trendy wskazujące na rozwój ofert dla tej grupy, ale to działania rozpoczynające się. My, jako polska sieć ośrodków wypoczynkowych i hoteli, od kilku lat jesteśmy liderem i pionierem w przygotowywaniu dedykowanej, kompleksowej oferty katalogowej dla seniorów.

Czym kieruje się NAT przy tworzeniu propozycji dla gości 55+?

L.K.: Ich potrzebami i oczekiwaniami. Wychodzimy z założenia, że jesień życia to czas, kiedy seniorzy powinni wreszcie zacząć myśleć o swoim odpoczynku, przyjemnościach i zdrowiu. W pakietach znajdują się więc nie tylko noclegi i wyżywienie, ale różnego rodzaju aktywności – zabiegi z zakresu rehabilitacji i odnowy biologicznej, zajęcia sportowe, wieczorki taneczne. Dbamy też o to, co dla seniorów ważne – jak pokazują badania przeprowadzane na naszych gościach, aż 88% deklaruje chęć ponownego wypoczynku u nas lub polecenia nas bliskim. Doceniają nasze wyżywienie, personel i zaplecze rekreacyjne.

Który z hoteli i ośrodków NAT senior powinien odwiedzić?

L.K.: Każdy! Katalog przygotowany dla seniorów na ten sezon obejmuje propozycje wypoczynku w 17 lokalizacjach w Polsce. Wybór zależy od osobistych preferencji – przygotowaliśmy turnusy w ośrodkach nad morzem, w górach i nad jeziorem. Moi rodzice najchętniej wypoczywają w Jarosławcu.

fotografie : https://www.nat.pl/nasze-obiekty/hotel-nat-w-jaroslawcu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj