Turniej sportowy w Siemianowicach czyli integracja międzypokoleniowa w praktyce!

0
2063

12 maja odbył się turniej z okazji 80-lecia MDK Jordan w Siemianowicach Śląskich. W rywalizacji wzięło udział sześć drużyn reprezentujących różne organizacje i środowiska współpracujące z Młodzieżowym Domem Kultury.

W piknikowej atmosferze nie zabrakło nutki rywalizacji, ale zarówno zawodnicy oraz ich rodziny jak i kibice bawili się wyśmienicie, a wyniki sportowe zeszły na drugi plan. Chociaż wielopokoleniowość była widoczna w składach każdej z drużyn, to uwagę zwracał przede wszystkim „radosny football” prezentowany przez zespół koła Związku Dużych Rodzin 3+ oraz determinacja i zaangażowanie ekipy Siemianowickiej Rady Seniorów, która zajęła trzecie miejsce.

Cały turniej wygrała reprezentacja MDK Jordan, a drugie miejsce przypadło drużynie siemianowickiej Sekcji Sportów Siłowych. W rywalizacji wzięły także udział zespoły Urzędu Miasta w Siemianowicach i firmy FHU Biber.

Jak tu nie lubić tego miasta, gdzie tak wiele tak ciekawych rzeczy dzieje się dla wszystkich mieszkańców niezależnie od wieku.

Autor : Bartosz Dudzik

Zdjęcia autora

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj