Sharon Sala_ mistrzyni thrillera i romansu

1
4571
fot.Johanka_fontanna koło Jasnej Góry w Częstochowie

Kim jest autorka?

Pisarka była żoną farmera, jej ociec też był farmerem. Pierwsze próby literackie zaczęła czynić na początku lat osiemdziesiątych, ale pisała do przysłowiowej szuflady.

Rok 1985 był przełomowy, niespodziewanie w odstępie dwóch miesięcy zmarł jej ojciec, a potem siostra.

Pogrążona w depresji postanowiła coś w końcu zrobić ze sobą i swymi planami na przyszłość .Marzenia o karierze pisarskiej nabrały tempa .

Autorka zapisała się na różne kursy literackie, a w 1989 zadebiutowała pierwszą książką. Obecnie napisała ponad 70 powieści.

Moja pierwsza książka Sharon Sala

Pierwszy raz spotkałam się z książka mi pani Sharon Sala , kiedy w jakimś dużym komplecie romansów, nabyłam „Maleństwo”– wydane w wydawnictwie Harlequinn , seria SPECIAL.

Oczekiwałam romansu, odprężenia, a książka tak mnie zaciekawiła, zasmuciła, wzruszyła ( chusteczki niezbędne w pogotowiu) .Poruszała mroczne aspekty życia, o których bohaterowie na pewno chcieliby zapomnieć.

By nic nie zdradzać, powiem, że ta opowieść nie ma nic wspólnego z banalnym romansem, ma wątek tajemnicy kryminału, przestępstwa wobec nieletnich. „Ciary idą „, proszę się nie sugerować że to romans, bo nie jest.

fot.Johanka_fontanna koło Jasnej Góry w Częstochowie

Pani Sala wiele poświęca problemom społecznym w swoich książkach, porusza ciemne strony życia, ale mimo tego, jej książki tchną otuchą na przyszłość.

Szczególnie mną wstrząsnęło „Światło w ciemności” o losach pewnej dziewczynki , zmuszonej do życia na ulicy.

Nie umiałam spać po jej przeczytaniu , płakałam.

Czarne lustro, Dama z Kalifornii,Misja specjalna , Nieśmiertelny, Pożegnalny list, Tajemnica Białej Góry , Upragnione dziedzictwo, Uzdrowiciel ,Mój anioł stróż, Śnieżyca-

to thrillery kryminalne, oczywiście nie brakuje bohaterskich agentów specjalnych, policjantów, odważnych, silnych mężczyzn.

Naprawdę polecam książki tej autorki, nie są banalne, dają do myślenia. Zmieniają nasze postrzeganie świata.

Johanka

Książki tej autorki znajdziesz tutaj

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj