Senioralne czwartki w Sulejówku – Muzeum Józefa Piłsudskiego zaprasza

0
833

Specjalna oferta dla osób w wieku 60+ ruszyła od 19 sierpnia. W każdy czwartek o godzinie 14:30 osoby powyżej 60 roku życia będą mogły skorzystać z bezpłatnej usługi przewodnickiej (w cenie biletu wstępu).


Od 19 sierpnia na wszystkich zwiedzających w wieku 60+, którzy zakupili bilet ulgowy w cenie 15 zł będzie czekał przewodnik, za którego usługę nie trzeba płacić. Aby skorzystać z oferty wystarczy okazać przy zakupie biletu dokument potwierdzający wiek (60+). Grupa zwiedzających może liczyć maksymalnie 15 osób.

Zwiedzanie z przewodnikiem

Razem z przewodnikiem seniorzy zwiedzą całą wystawę stałą Muzeum. Zwiedzanie zajmuje około 2 godzin. Odkrywanie wystawy z przewodnikiem daje możliwość usłyszenia dodatkowych ciekawostek oraz zadawania pytań o szczególnie interesujące zwiedzających zagadnienia.


Budynek muzealny jest dostosowany do potrzeb osób mających trudności z poruszaniem się. W gmachu znajduje się restauracja i kawiarnia „Adelcia” oraz strefa wypoczynkowa w saloniku muzealnym (obok strefy gastronomicznej). Bilety można zakupić w kasach biletowych oraz na stronie bilety.muzeumpilsudski.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj